Старт груп. Акції. Знижки.

2023 навчальний рік

            У зв’язку з карантинними заходами ми надаємо можливість вибору учнем зручного дня початку занять, розклад попередньо узгоджується та може коригуватися викладачем.

  • Найближчий старт груп курсів манікюру: щотижня — (понеділок, середа, п’ятниця) та (вівторок, четвер, субота). Курс «вихідного дня» — лише для індивідуальних курсів. Розклад попередньо узгоджується з кожним учнем.
  • Найближчий старт груп курси перукаря:     ___ДАТА___;
  • Набір на курси «нарощування вій». Понеділок, середа, п’ятниця — щотижня. (Розклад попередньо узгоджується з кожним учнем).
  • Набір на курс «епіляція та шугаринг». (Розклад попередньо узгоджується з кожним учнем).
  • Набір на курс «Майстер Бровист»: (два рази на місяць).

Усім, хто навчається, надається можливість придбання професійного інструменту зі знижкою від 15% від роздрібних цін.

Учні на курсах перукарського мистецтва набувають інструментів і витратних матеріалів, у міру їх необхідності в процесі навчання.

Для учнів та випускників працює «Програма підтримки для початківців». Це означає, що у нас Ви зможете купувати зі знижкою до 20% професійні, сертифіковані матеріали для Вашої роботи.

Для зручності планування та проведення курсів, існує попереднє бронювання місць. Проводячи оплату бронювання, Ви автоматично підтверджуєте свою згоду із запропонованою програмою та умовами, викладеними на сайті. Вартість бронювання 500 грн (входить до загальної вартості курсу). У разі відмови від проходження курсу або перенесення на іншу дату повернення сплачених сум не виконується. У разі пропуску заняття з поважної причини (лікарняний або відрядження) можливе його перенесення на іншу дату (за наявності місця та за графіком роботи курсів). В інших випадках пропуску занять оплата не повертається і перерахунку не підлягає.

ОБОВ’ЯЗКОВО ЗБЕРІГАЙТЕ УМОВИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, ЩО ДІЄ  ПРИ КАРАНТИНІ.